Iso Whey ZERO Biotech USA – dawkowanie, skład, działanie

odżywka kobieta sport

Białko jest podstawowym budulcem ludzkiego ciała (a właściwie wszystkich żywych organizmów), stanowiącym około 20% całej masy. Zdrowa osoba dorosła powinna dostarczać pod różną postacią około 1g białka na 1 kg masy ciała. W przypadku osób uprawiających sporty siłowe niezbędne jest zwiększenie ilości dostarczanych protein dla organizmu, aby zapewnić prawidłową równowagę kwasowo-zasadową oraz hormonalną, a także przyczynić się do prawidłowego rozwoju masy mięśniowej. Odżywki białkowe takie jak Iso Whey ZERO dostarczają niezbędne do budowania beztłuszczowej masy mięśniowej proteiny.

Iso Whey ZERO – skład

Każda porcja Iso Whey ZERO na 25 gramów produktu mieści aż 21,4 gramy białka. Jest to jeden z najczystszych izolatów białka serwatki pozyskiwanych za pomocą mikro filtracji. Dzięki tak starannemu pozyskiwaniu produktu jest on wolny od tłuszczy trans oraz cukrów, między innymi często nie trawioną przez osoby laktozą. Iso Whey ZERO ponadto jest bogaty w niezbędne w budowaniu masy mięśniowej aminokwasy BCAA, EAA oraz L-glutaminę. Dzięki temu prócz odżywki białkowej producenta BioTech USA nie ma potrzeby zażywać dodatkowych suplementów z glutaminą czy aminokwasami.

Iso Whey ZERO – działanie

Odżywki białkowe są jednym z najbardziej uniwersalnych suplementów dla sportowców. Odżywkę BioTechUSA Iso Whey ZERO z powodzeniem mogą stosować osoby na redukcji, chcące zrzucić zbędne kilogramy. W połączeniu z dopasowanymi treningami można zdecydowanie szybciej osiągnąć pożądane rezultaty. Uzupełniając dietę za pomocą tego suplementu prócz budowania beztłuszczowej masy mięśniowej zapewniamy organizmowi odpowiednie funkcjonowanie i równowagę hormonalną. W przypadku codziennych czynności i zabiegania, Iso Whey ZERO dostępny w wielu pysznych smakach z powodzeniem może zastąpić posiłek w biegu, dostarczając siły i energii na długi czas.

women sport photo

Iso Whey ZERO – dawkowanie

Wedle zaleceń producenta należy jedną porcję 25g (1 miarka) rozpuścić w 200 ml wody lub mleka. Warto zastosować w tym celu shaker, ponieważ odżywka uzyskuje wtedy przyjemną, kremową konsystencję. Suplementacja odżywką białkową Iso Whey ZERO powinna być połączona z odpowiednio zbilansowaną dietą, bogatą w witaminy i błonnik dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplement można zażywać wedle zapotrzebowania w dni treningowe jak i te wyznaczone na odpoczynek i regenerację. Warto stosować tuż po treningu w celu uzupełnienia budulca pod budowę suchej masy mięśniowej.

Iso Whey ZERO – opinie

Jest to suplement sprawdzonej amerykańskiej firmy, która utrzymuje wysoki poziom wszystkich swoich produktów. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii uzyskują bardzo czysty izolat białka serwatki pozbawiony zanieczyszczeń. Wzbogacony jedynie w wartościowe składniki oraz aromaty smakowe. Dostępny jest w wielu pysznych smakach. Po zmieszaniu uzyskuje jednolitą kremową konsystencję dzięki bardzo dobrej rozpuszczalności.

Suplement sprzedawany jest w kilku wersjach wagowych i każda z nich charakteryzuje się inną ceną. Opakowania 500g zazwyczaj mieszczą się w granicach 50 PLN. Warto na początek zakupić kilka mniejszych opakowań różnych smaków by znaleźć swoje ulubione.

women sport photo

Dzięki przemyślanemu składowi przyczynia się do szybszej regeneracji organizmu po intensywnym treningu. Zdecydowanie pomaga w tym bogata zawartość aminokwasów oraz glutaminy. Aminokwasy są niezbędne do prawidłowego działania metabolizmu, dodatkowo zapobiegają szkodliwemu katabolizmowi, który niszczy wypracowane w pocie czoła struktury mięśniowe.

women sport photo

Leave a Reply